Kanal D Zoraki Koca izle Zoraki Koca 21 Mart Salı yayını izle Kanal D canlı izle Zoraki Koca Kanal D izleKanal D Zoraki Koca

Zoraki Koca izle
Program : Zoraki Koca
Hangi Gün : 21 Mart, Salı
Hangi Kanalda : Kanal D
Saat Kaçta : 05:30
Kanal D canlı izle, Zoraki Koca son bölüm,dizi fragmanı,müzikleri,oyuncuları,özet,full hd Kanal D
Sponsorlu Bağlantılar


Zoraki Koca


         21 Mart, Salı günü saat 05:30 da Kanal D de yayınlanacak olan ekranların sevilen Dizi programı Zoraki Koca izlemek için Kanal D tv ekranlarına sizleri davet ediyoruz.

         Zoraki Koca : Özpolat Holding’in tek varisi olan Ömer, sorumluluk almak istemeyen, aklı da gözü de oynaşta olan biridir. Ömer, bir iş için Kaz Dağları’na gitmek üzere babası Kemal Bey tarafından görevlendirildiğinde, en yakın arkadaşlarını da yanına alarak güzel bir tatil yapma planı ile yola çıkar. Burada Ayşe ile tanışır...Babası yıllar önce onları terk ettiği için Ayşe ve annesi Sevim, dimdik ayakta durmayı öğrenmiş, gönül kapılarını karşı cinse kolay açmayacak kadınlardır. Ama bu tavır Ömer’i çıldırtır. Ömer, arkadaşlarıyla da büyük bir iddiaya girer. Sonrasında kendini nikah masasında bulur. Arkasına bakmadan kaçmak ister. Kaçma planını uygulamaya koyuncaya dek de iş işten geçer. Ömer ve Ayşe artık evlidir. Kimseyi daha fazla incitmeden tüymesi ve izini kaybettirmesi gerekmektedir ve tüymeyi başarır. İstanbul’a kaçışı kurtuluşu olabilecek midir? Zoraki Koca yayınını izlemek için Kanal D canlı yayın sitelerinden birinden izleyebilir veya bizim tavsiye ettiğimiz tv izle sitesinden izleme imkanına ulaşacaksınız.Kanal D izle, Zoraki Koca canlı tv izle Kanal D tv buradan izleyebilirsiniz.

Zoraki Koca izle

Kanal D Zoraki Koca

Dizi katagorisinde yayınlanan ve Kanal D yayin akışı içerisinde bulunan Zoraki Koca tv programı hakkında detaylı bilgiyi google www.Kanal D.com sayfasını arama yaparak ulaşabilirsiniz.

 

Zoraki Koca Yorumları
Canlı Yayın ve Yayın Akışları
Kanal D yayin akişi
Kanal D
Atv yayin akişi
Atv
Star yayin akişi
Star
Show Tv yayin akişi
Show Tv
Cine5 yayin akişi
Cine5
Cnbc-e yayin akişi
Cnbc-e
=======================================

Kanal D Canlı izle

Zoraki Koca izle
Kanal D tv izle
Kanal: Kanal D Televizyonu
Kategorisi: Dizi
Oyuncuları: 
=======================================
Sponsorlu Bağlantılar======================================= =======================================

Sponsorlu Bağlantılar


=======================================
TvYayın Akışı kesintsiz tv izle Ziraat Bankasi pmyo Silah Modelleri Silah Fiyatları canlı banka şube Fox Tv EsmaModa Yayın Akışı Yayın Share