FOX Gardırop Savaşları izle Gardırop Savaşları 21 Mart Salı yayını izle FOX canlı izle Gardırop Savaşları FOX izleFOX Gardırop Savaşları

Gardırop Savaşları izle
Program : Gardırop Savaşları
Hangi Gün : 21 Mart, Salı
Hangi Kanalda : FOX
Saat Kaçta : 12:45
FOX canlı izle, Gardırop Savaşları son bölüm,dizi fragmanı,müzikleri,oyuncuları,özet,full hd FOX
Sponsorlu Bağlantılar


Gardırop Savaşları


         21 Mart, Salı günü saat 12:45 da FOX de yayınlanacak olan ekranların sevilen Eğlence programı Gardırop Savaşları izlemek için FOX tv ekranlarına sizleri davet ediyoruz.

         Gardırop Savaşları : Tarzına ve gardırobuna güvenen 8 yarışmacı tüm kıyafetleriyle muhteşem villalara yerleşiyor. Kendisine verilen ve her gün değişen konseptlerde en şık giyinmeyi başaran gün birincisi 1.000 TL’lik alışveriş hakkı kazanırken diğer adaylar da kendi kıyafetleriyle en uygun kombini yaratmaya çalışıyor.Her haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı bu programda tarzı ve zarafetiyle göz kamaştıran ünlü sunucu Gül Gölge Saygı; dünyaca ünlü, yetenekli tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve ünlü tasarımcı, köşe yazarı Ayşe Brav jüri koltuğunda otururken Yalçın Zaman da stil danışmanı olarak boy gösteriyor.Haftanın finalinde bir yarışmacı büyük ödüle ve hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacıya hem Gardırop Savaşları evinin, hem de modanın kapıları açılıyor. Gardırop Savaşları yayınını izlemek için FOX canlı yayın sitelerinden birinden izleyebilir veya bizim tavsiye ettiğimiz tv izle sitesinden izleme imkanına ulaşacaksınız.FOX izle, Gardırop Savaşları canlı tv izle FOX tv buradan izleyebilirsiniz.

Gardırop Savaşları izle

FOX Gardırop Savaşları

Eğlence katagorisinde yayınlanan ve FOX yayin akışı içerisinde bulunan Gardırop Savaşları tv programı hakkında detaylı bilgiyi google www.FOX.com sayfasını arama yaparak ulaşabilirsiniz.

 

Gardırop Savaşları Yorumları
Canlı Yayın ve Yayın Akışları
Kanal D yayin akişi
Kanal D
Atv yayin akişi
Atv
Star yayin akişi
Star
Show Tv yayin akişi
Show Tv
Cine5 yayin akişi
Cine5
Cnbc-e yayin akişi
Cnbc-e
=======================================

FOX Canlı izle

Gardırop Savaşları izle
FOX tv izle
Kanal: FOX Televizyonu
Kategorisi: Eğlence
Oyuncuları: 
=======================================
Sponsorlu Bağlantılar======================================= =======================================

Sponsorlu Bağlantılar


=======================================
TvYayın Akışı kesintsiz tv izle Ziraat Bankasi pmyo Silah Modelleri Silah Fiyatları canlı banka şube Fox Tv EsmaModa Yayın Akışı Yayın Share