FOX Dayan Yüreğim izle Dayan Yüreğim 21 Mart Salı yayını izle FOX canlı izle Dayan Yüreğim FOX izleFOX Dayan Yüreğim

Dayan Yüreğim izle
Program : Dayan Yüreğim
Hangi Gün : 21 Mart, Salı
Hangi Kanalda : FOX
Saat Kaçta : 05:00
FOX canlı izle, Dayan Yüreğim son bölüm,dizi fragmanı,müzikleri,oyuncuları,özet,full hd FOX
Sponsorlu Bağlantılar


Dayan Yüreğim


         21 Mart, Salı günü saat 05:00 da FOX de yayınlanacak olan ekranların sevilen Dizi programı Dayan Yüreğim izlemek için FOX tv ekranlarına sizleri davet ediyoruz.

         Dayan Yüreğim : Elvan, İstanbul’un yoksul semtlerinden birinde, iki çocuğu ve kocası Tahir’le birlikte yaşama tutunmaya çalışan bir kadındır. Mahalle polikliniğinde sağlık görevlisi olarak çalışmakta, aynı zamanda pazarcı olan kocasına da yardım etmektedir. Hayırsız koca, Elvan’a şiddet de uygulamaktadır. Bir gün Elvan’ın canından çok sevdiği oğlu Selim mahallede top oynarken trafik kazası geçirir. Elvan ve kızı Seray, Selim için çırpınırken, kocası Tahir’in kazayı yapan Şanal Ailesi ile işbirliği içinde olduğunu anlar. Türkiye’nin en zengin ailelerinden biri olan Şanallar’ın oğlu Atıf kazayı yapan otomobilin direksiyonunda olmasına rağmen bir başkası suçu üstlenir. Elvan ise kocasının cebinde oğlu için aldığı kan parasını bulur ve hesap sorar. Artık herkesin hayatı değişecek ve bu hesap hiç kapanmayacaktır. Dayan Yüreğim yayınını izlemek için FOX canlı yayın sitelerinden birinden izleyebilir veya bizim tavsiye ettiğimiz tv izle sitesinden izleme imkanına ulaşacaksınız.FOX izle, Dayan Yüreğim canlı tv izle FOX tv buradan izleyebilirsiniz.

Dayan Yüreğim izle

FOX Dayan Yüreğim

Dizi katagorisinde yayınlanan ve FOX yayin akışı içerisinde bulunan Dayan Yüreğim tv programı hakkında detaylı bilgiyi google www.FOX.com sayfasını arama yaparak ulaşabilirsiniz.

 

Dayan Yüreğim Yorumları
Canlı Yayın ve Yayın Akışları
Kanal D yayin akişi
Kanal D
Atv yayin akişi
Atv
Star yayin akişi
Star
Show Tv yayin akişi
Show Tv
Cine5 yayin akişi
Cine5
Cnbc-e yayin akişi
Cnbc-e
=======================================

FOX Canlı izle

Dayan Yüreğim izle
FOX tv izle
Kanal: FOX Televizyonu
Kategorisi: Dizi
Oyuncuları: 
=======================================
Sponsorlu Bağlantılar======================================= =======================================

Sponsorlu Bağlantılar


=======================================
TvYayın Akışı kesintsiz tv izle Ziraat Bankasi pmyo Silah Modelleri Silah Fiyatları canlı banka şube Fox Tv EsmaModa Yayın Akışı Yayın Share